יום רביעי, 12 ביוני 2013

Jour d’Hermès EDP בושם זו'ר דה הרמס

                                                  
                                                      תרשו לי להתחיל מהסוף - וואו.

לכל אחד יש "דפקה", מה אני מגדירה דפקה? משהו שהוא מכור אליו. הדפקה שלי היא ריחות ובמילים אחרות - בשמים. אני חושבת שעדיף שהדפקה היתה בגדים, כי אז לפחות דופקים כל יום הופעה מיליון דולר, ובושם זו הוצאה שבמילא לא רואים, לא כולם מריחים, ולרוב היא גם יקרה, אבל מה לעשות, שדפקה לא בוחרים.

זו  הקדמה שלי לבושם הזה, סוף פסוק נקודה.

ובכל זאת, מה שיש לי לומר עליו, שהוא מיוחד. 
אני לא יכולה להגיד על הרבה בשמים שהם בעלי ריח מיוחד. רבים מזכירים אחרים, רבים דומים, רבים מבלבלים, יש גם את המיוחדים אבל שכבר יצאו מכל החורים שקיימים בגוף (והמנצח בקטגוריה זו הוא החיקויים של לורנזו וילורסי), אז הבושם הזה מ-י-ו-ח-ד.
כמה שהרחתי וחשבתי מה הוא מזכיר לי ואיזה ניחוח אני מזהה בו, לא זיהיתי כלום, ובבשמים יש לי "קצת" ניסיון וטעם.

העיצוב שלו מהמם. פשוט ועם זאת יוקרתי. הנוזל הצהוב כל כך מתאים לבקבוק השקוף ולמכסה ומקנה לו ייחודיות. בואו נאמר לו הייתי במבחן עיצוב בשמים מפוזרים על מדף ללא תגי שם, ועלי לבחור כל מה שעולה על רוחי הייתי בוחרת בו.

רק הפקק..תראו איזו יוקרה -אז מה על הבושם?
הבושם עשה עליה בחודש מרץ השנה. הריח שייך לקטגוריה פרחונית, תוים עיקריים: פריחה לבנה, פרחי הדר, ירוק, מאסק. הוא מגיע בגדלים 30, 50 ו-85 מ"ל. האחראי לבושם הוא הבשם של בית האופנה הרמס זא'ן קלוד אלנה. העמידות שלו טובה. הרחתי אותו במשבי רוח מדי פעם, והוא ישב עלי כמה שעות טובות בבית עם מזגן, עד שנכנסתי להתקלח. הריח היה עמיד וחזק בדיוק כמו ששמתי אותו, לא משאיר שובל ריח. 

הבושם קיים ברשת אפריל. מאוד שווה עכשיו לקניה. מחירו 460 שקל ל-50 מ"ל ו-הדובדבן שבקצפת: בקבוק 15 מ"ל מתנה, שזה נדיר בהחלט במחוזותינו.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...